درخواست برگزاری رویدادی را دارید؟

 

پیشرفت چشمگیری که جامعه‌ی کارآفرینی در این چند سال داشته، نیاز به انتقال تجربیات و دانش موجود را بیش از پیش مهم و کاربردی نموده است بنابراین اگر برگزارکننده‌ی رویدادی هستید که می‌خواهید کتابخانه دانشگاه میزبان آن باشد، لطفا به نکات زیر توجه و آن را مطالعه نمایید:

شرایط میزبانی

رویداد شما باید با باورهای مجموعه همخوانی داشته باشد: ارزش‌محور و گفت‌وگو محور. هدف اصلی رویداد شما نباید منافع شخصی باشد و باید در خدمت جامعه‌ی علمی باشد.

 

  • المان‌های گرافیکی:لوگوی فارسی کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی دانشگاه می‌بایست در تمامی پوسترهای آنلاین و آفلاین به عنوان حامی (یا حامی معنوی) درج شود.
  • شبکه‌های اجتماعی:در شبکه‌های اجتماعی مختلف در متن پست مربوط به رویداد باید مشخصاً مرکز اطلاع رسانی دانشگاه به عنوان یکی از حامیان رویداد معرفی شود.
  • معرفی محل برگزاری :برای درج آدرس محل برگزاری در پست‌ها یا پوسترها در انتها، از متن زیر استفاده کنید:

خیابان حافظ …. … …   مرکز اطلاع رسانی

  • برگزارکننده: برگزارکننده و صاحب رویداد شما هستید. بنابراین درج لوگوی کتابخانه یا دانشگاه بدون کسب مجوز و هماهنگی ممنوع و غیرقانونی می باشد و همچنین نباید چنین تلقی شود که دانشگاه برگزارکننده‌ی رویداد است.

عکس و فیلم

در تمامی عکس‌ها و فیلم‌هایی که عمومی منتشر می‌شوند باید موازین ایرانی و اسلامی رعایت شده باشد. همچنین  چند تصویر از برگزاری رویداد و عکس دسته‌جمعی شرکت‌کنندگان به پست الکترونیکی … ارسال شود.

ورود و خروج

با توجه به اینکه فضاها در دانشگاه واقع شده است  قاعدتاً افرادی که به مرکز رفت و آمد دارند باید منطبق بر استانداردهای دانشگاهی رفتار کنند. از جمله‌ی این موارد می‌توان به رعایت موارد زیر اشاره نمود:

۱- عدم استفاده از رنگ‌های تند و زننده، آرایش غلیظ و به طور کلی رعایت پوشش دانشگاهی (مقنعه، جوراب، مانتوی مناسب و…)

۲- عدم استعمال دخانیات در تمامی فضاهای بیرونی و غیره

….؟

…؟

ضمناً توجه داشته باشید که رعایت تمامی موارد فوق برای کلیه‌ی همراهان و میهمانان نیز ضروری است

لیست شرکت‌کنندگان

لیست اسامی تمام شرکت‌کنندگان و برگزارکنندگان و افراد حاضر در رویداد را در قالب فایل PDF یا Excel حداکثر یک روز قبل از رویداد به پست الکترونیکی ….  با موضوع ” لیست شرکت‌کنندگان رویداد ارسال نمایید. در غیر این صورت انتظامات دانشگاه از ورود افراد جلوگیری خواهد کرد.

ورود و خروج 

 

  • زمان ورود و خروج:میهمانان و شرکت‌کنندگان نباید زودتر از یک ربع قبل از برگزاری رویداد در مرکز حاضر شوند. از طرف دیگر افراد باید دقیقاً رأس ساعت اعلام شده مرکز را ترک کنند و برگزارکننده باید از خروج افراد اطمینان حاصل کند.
  • امکانات: برگزارکننده یا نماینده‌ی وی حداقل نیم ساعت قبل از رویداد در مرکز حاضر شوند تا امکانات و تجهیزات لازم را تحویل بگیرد.
  • خوردن و آشامیدن: در سالن و کلاس ممنوع است.

بعد از رویداد

برگزارکننده یا نماینده‌ی وی محل برگزاری و تجهیزات را تحویل مرکز خواهند داد.