مراحل و دستورالعمل تسویه حساب

فارغ التحصیلان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری

دانشجویان مقطع ارشد و دکتری بعد از دفاع پایان‌نامه/ رساله مربوطه:

* به سامانه ثبت پایان‌نامه/رساله ایرانداک به آدرس: https://sabt.irandoc.ac.ir/ مراجعه نمایند و پایان‌نامه/رساله خود را در آن سامانه ثبت نمایند و کد رهگیری دریافتی را در فرم مربوطه در بخش ورود اطلاعات پایان‌نامه در سامانه کتابخانه به https://digitallib.aut.ac.ir/dl/search/default.aspx?Login=1 وارد نمایند.

* میزان همانندجویی برای پایان نامه خود را در سامانه همانندجو ایرانداک به آدرس: سامانه همانندجو (irandoc.ac.ir)، نیز همانندجویی نمایند و درصد مشابهت یابی پایان نامه/رساله خود را در فرم مربوطه در بخش ورود اطلاعات پایان‌نامه در سامانه کتابخانه به آدرس:https://digitallib.aut.ac.ir/dl/search/default.aspx?Login=1 ثبت نمایند. ضمنا” درصد مشابهت جویی تا ۲۵ درصد برای تسویه حساب با  کتابخانه قابل قبول می باشد.

کلیه دانشجویان:

*فرم الکترونیکی پایان ­نامه”ورود اطلاعات در پورتال کتابخانه“و بارگذاری فایل پایان­ نامه/ رساله (طبق راهنما و دستورالعمل) تکمیل نمایید.

* برای تکمیل فرم پس از ورود به پورتال با استفاده از مرورگر کروم یا فایرفاکس در “منوی اصلی” گزینه “ورود اطلاعات” را انتخاب نمایید.

*پس از تکمیل و ذخیره اطلاعات، نسخه الکترونیکی خودکار به استاد راهنما جهت تأیید ارسال می گردد.

“قبل از اقدام به تکمیل اطلاعات از شروع فرآیند فارغ التحصیلی در پورتال آموزشی خود مطمئن شوید در غیر این صورت روند تسویه کتابخانه انجام نخواهد شد و فرم تکمیل شده نیز خودکار حذف می گردد.”

قابل توجه:

دانشجویان مقطع کارشناسی رشته فیزیک و مهندسی شیمی و کارشناسی ارشد رشته مدیریت کسب و کار درصورت گذراندن پروژه درسی/ پایان نامه مراحل ذکر شده را انجام دهند.

و برای دانشجویان مقطع کارشناسی رشته های عمران و ریاضی/ مجازی/ معادل کاردانی، مهمان، انصرافی و اخراجی پس از فعال شدن فرآیند فراغت از تحصیل از طرف آموزش تیک تسویه حساب کتابخانه ایشان زده خواهد شد و نیاز به انجام مراحل ذکر شده نمی باشد.

دانشجویان دو رشته ای در صورت ارائه یک پایان نامه برای هر دو رشته تحصیلی (تطبیق پایان نامه)، یک بار ورود اطلاعات نمایند که این اطلاعات برای رشته دوم نیز ملاک قرار خواهد گرفت و نیاز به انجام مجدد مراحل ذکر شده ندارند.

شماره تماس های بخش خدمات عضویت و تسویه حساب : ۰۲۱-۶۴۵۴۵۰۶۷ , ۶۴۵۴۵۰۸۳ , ۶۴۵۴۵۰۸۱

راهنمای تدوین پایان نامه Word
راهنمای تدوین پایان نامه Pdf
راهنمای تدوین پایان نامه Latex
راهنمای سامانه ملی ثبت پایان نامه، رساله، و پیشنهاده
راهنمای سامانه همانند جو
فرآیند ثبت اطلاعات پایان نامه
فرآیند تسویه حساب