مراحل و دستورالعمل تسویه حساب

فارغ التحصیلان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری

تکمیل فرم الکترونیکی پایان ­نامه”ورود اطلاعات در پورتال کتابخانه“و بارگذاری فایل پایان­ نامه/ رساله (طبق راهنما و دستورالعمل)

جهت تکمیل فرم پس از ورود به پورتال با استفاده از مرورگر کروم یا فایرفاکس در “منوی اصلی” گزینه “ورود اطلاعات” را انتخاب نمایید.

پس از تکمیل و ذخیره اطلاعات، نسخه الکترونیکی خودکار به استاد راهنما جهت تأیید ارسال می گردد.

“قبل از اقدام به تکمیل اطلاعات از شروع فرآیند فارغ التحصیلی در پورتال آموزشی خود مطمئن شوید در غیر این صورت روند تسویه کتابخانه انجام نخواهد شد و فرم تکمیل شده نیز خودکار حذف می گردد”

قابل توجه:

دانشجویان مقطع کارشناسی رشته فیزیک و مهندسی شیمی و کارشناسی ارشد رشته مدیریت کسب و کار درصورت گذراندن پروژه درسی/ پایان نامه مراحل ذکر شده را انجام دهند.

و برای دانشجویان مقطع کارشناسی رشته های عمران و ریاضی/ مجازی/ معادل کاردانی، مهمان، انصرافی و اخراجی پس از فعال شدن فرآیند فراغت از تحصیل از طرف آموزش تیک تسویه حساب کتابخانه ایشان زده خواهد شد و نیاز به انجام مراحل ذکر شده نمی باشد.

دانشجویان دو رشته ای در صورت ارائه یک پایان نامه برای هر دو رشته تحصیلی (تطبیق پایان نامه)، یک بار ورود اطلاعات نمایند که این اطلاعات برای رشته دوم نیز ملاک قرار خواهد گرفت و نیاز به انجام مجدد مراحل ذکر شده ندارند.

راهنمای تدوین پایان نامه Word
راهنمای تدوین پایان نامه Pdf
راهنمای تدوین پایان نامه Latex
فرآیند ثبت اطلاعات پایان نامه
فرآیند تسویه حساب