صفحه اصلي -> خدمات كتابخانه -> کنترل ادبی و همپوشانی مقاله


قابل توجه اساتيد و پژوهشگران محترم

به استحضار مي رساند که كتابخانه مركزي و مركز اسناد علمي دانشگاه براي اولين بار خدمات بررسي اعتبارسنجي و سرقت ادبي(Plagiarism) در متون و مقالات را فراهم نموده است. در خدمات حاضر كه توسط سايت معتبر WriteCheck انجام مي شود علاوه بر بررسي و اعلام مشابهت متون با مقالات و متون چاپ شده، اشکالات گرامري متن نيز بيان مي گردد.

هزينه هر مقاله تا 5000 لغت 300000 ريال بوده که قابل کسر از گرنت اساتيد محترم مي باشد. براي اين منظور اساتيد محترم مي توانند مقالات خود را از طريق ايميل دانشگاه به آدرس limaster@aut.ac.ir ايميل نموده و پاسخ خود را نيز از همان طريق حداکثر تا دو روز کاري دريافت نمايند. همچنين در اولين درخواست اساتيد محترم می بايست فرم اجازه کسر از گرنت را پر نموده و به کتابخانه تحويل نمايند.

* توجه: خواهشمند است در هنگام ارسال مقالات "جداول"، "تصاوير" و "نمودارها" از متن مقالات حذف گردد و از فونت های غير متعارف نيز استفاده نشود.

* لازم به ذكر است تعداد لغات بيش از 6500 كلمه توسط نرم افزار كنترل گرامری نمی شود.

* حجم فایل ها کمتر از 20 مگا بایت باشد.

انجام اين خدمات براي دانشجويان نيز از طريق اساتيد و يا واريز مبلغ مذکور مستقيما به حساب درآمدهاي اختصاصي دانشگاه امکان پذير خواهد بود. در صورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر با داخلي 5062 تماس حاصل نماييد.

شماره حساب درآمدهاي اختصاصي دانشگاه صنعتي اميرکبير 2177519001002

شماره شبا IR66 0170 0000 0217 7519 0010 02

بانک ملي شعبه ميدان فردوسي شاخص 137

فرم مربوطه را از اينجادانلود نماييد


كتابخانه و مركز اسناد علمي دانشگاه صنعتي اميركبير

امروز

پيوندهاي مرتبط