صفحه اصلي -> خدمات كتابخانه -> کنترل ادبی و همپوشانی مقاله


قابل توجه اساتيد و پژوهشگران محترم

به استحضار مي رساند که كتابخانه مركزي و مركز اسناد علمي دانشگاه براي اولين بار خدمات بررسي اعتبارسنجي و سرقت ادبي(Plagiarism) در متون و مقالات را فراهم نموده است. در خدمات حاضر كه توسط سايت معتبر WriteCheck انجام مي شود علاوه بر بررسي و اعلام مشابهت متون با مقالات و متون چاپ شده، اشکالات گرامري متن نيز بيان مي گردد.

هزينه هر مقاله تا 5000 لغت 450000 ريال بوده که قابل کسر از گرنت اساتيد محترم مي باشد. براي اين منظور اساتيد محترم مي توانند مقالات خود را از طريق ايميل دانشگاه به آدرس limaster@aut.ac.ir ايميل نموده و پاسخ خود را نيز از همان طريق حداکثر تا دو روز کاري دريافت نمايند. همچنين در اولين درخواست اساتيد محترم می بايست فرم اجازه کسر از گرنت را پر نموده و به کتابخانه تحويل نمايند.

* توجه: لطفا هنگام ارسال مقاله "فهرست مراجع"،"جداول"، "تصاوير" و "نمودارها" از متن مقاله حذف گردد و از فونت های غير متعارف نيز استفاده نشود.

- فایل خود را به صورت Word (DOC & DOCX يا Text Based PDF ارسال نمایید.

- مقاله دارای عنوان باشد.

- از گذاشتن عدد برای شمارش سطر خودداری نمایید.

- از ارسال مکرر یک درخواست خودداری نمایید، که منجر به پرداخت هزینه مجدد خواهد شد.

- بیش از 6400 لغت کنترل ادبی نمی شودچنانچه کنترل گرامری برایتان حائزاهیمت است، مقاله خود را دو قسمت کرده و ارسال نمایید.

- برای درخواست کنترل مجدد، ذکر کنترل مجدد الزامی است.

- ارسال فرم اصل امضا توسط اعضای هیات علمی یکبار کفایت می کند.

- براي كنترل مجدد مقاله هاي بارگذاري شده ،در صورت مشاهده"تغيير بيش از 70 درصد"مقاله مذكور به عنوان مقاله جديد بارگذاري و محاسبه مي شود.

* حجم فایل ها کمتر از 20 مگا بایت باشد.

انجام اين خدمات براي دانشجويان نيز از طريق اساتيد و يا واريز مبلغ مذکور مستقيما به حساب درآمدهاي اختصاصي دانشگاه امکان پذير خواهد بود. در صورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر با داخلي 5062 تماس حاصل نماييد.

شماره حساب درآمدهاي اختصاصي دانشگاه صنعتي اميرکبير 4001072103007449

شماره شبا IR230100004001072103007449

بانك مركزي

فرم مربوطه را از اينجادانلود نماييد


كتابخانه و مركز اسناد علمي دانشگاه صنعتي اميركبير

امروز

پيوندهاي مرتبط